НОВИНИ

27.05.2009 | 27 травня 2009 р. у Києві відбудеться 2-а міжнародна конференція "Оборонно-промисловий Форум-2009"
За матеріалами - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

27 травня 2009 р. в готелі Редіссон САС в Києві відбудеться 2-а міжнародна конференція "Оборонно-промисловий форум-2009".


В ході форуму обговорюватимуться можливості спільних оборонних проектів в інтересах Збройних сил України, зокрема, корвету, модернізації бойового вертольоту Мі-24 та інших.Організатор - Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) за підтримки Офісу зв'язку НАТО в Україні. У заході візьмуть участь директор ЦДАКР Валентин Бадрак, заступник міністра оборони України Богдан Буца, заступник помічника Генерального Секретаря НАТО з озброєння Річард Фро, перший заступник міністра промислової політики, голова Агентства з питань оборонно-промислового комплексу Олександр Пінський, керівник Офісу зв'язку НАТО в Україні Джеймс Грін, голова Комітету з авіакосмічних та оборонно- промислових питань Бізнесової ради "США-Україна" Девід Рігсбі, директор Департаменту розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міністерства оборони України Володимир Грек.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект