НОВИНИ

27.05.2009 | Міністри транспорту 52-х країн шукають вихід
Джерело - УКРІНФОРМ

Міжнародний транспортний форум (МТФ) розпочався вчора у Лейпцигу. Головна тема зустрічі - пошуки шляхів виходу з економічної кризи.У засіданні Міжнародного транспортного форуму беруть участь міністри транспорту 52 країн, а також експерти та бізнесмени. За даними організаторів, до Лейпцига приїхав міністр транспорту України Йосип Вінський.


Відкриваючи засідання, генеральний секретар форуму Джек Шорт наголосив на необхідності переглянути структуру та підходи у транспортній галузі, яка сильно відчула на собі вплив світової фінансової кризи. При цьому він застеріг від протекціонізму національних економік. "У часи кризи ми повинні продовжувати мислити в міжнародних масштабах і залишати ринки відкритими", - наголосив Д. Шорт.


Міжнародний транспортний форум - міжурядова організація, створена як наступниця Європейської конференції міністрів транспорту (ЄКMT). Вона об'єднує міністрів транспорту з 52 країн. Україна стала членом ЄКМТ у травні 1996 року. Мета форуму - запропонувати політикам і представникам приватного сектору платформу для спільної роботи над проблемами в транспортній сфері.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект