НОВИНИ

27.05.2009 | Північна Корея далі запускає ракети
Джерело - Українська служба ВВС

Як повідомляють, Північна Корея здійснила запуск ще однієї ракети. Від часу випробування потужного ядерного пристрою у понеділок, вона здійснила вже кілька запусків ракет.Цей останній запуск, про який повідомила південно-корейська агенція новин, співпав з намаганнями Ради Безпеки ООН якомога швидше ухвалити резолюцію, яка б засуджувала ядерну програму Північної Кореї.


Вашингтон вимагає потужної реакції Ради Безпеки ООН, яка дасть чітко зрозуміти Північній Кореї, що її дії матимуть реальні наслідки. Американські офіційні представники знову повторили, що Пхеньян дорого заплатить, якщо не зійде з обраної стежки.


Адміністрація президента Обами висловила задоволення щодо швидкої, організованої та рішучої відповіді міжнародної спільноти, в тому числі Китаю та Росії. Але наразі незрозуміло, які саме заходи застосують проти Пхеньяна, і як він на них відреагує, а також як далеко готовий піти ключовий гравець - Китай - в намаганях чинити тиск на Північну Корею, з якою він межує.


Представник Держдепартаменту США Іян Келлі також сказав, що якщо Північна Корея захоче повернутись за стіл переговорів, то двері залишаються відкритими.


Заступник посла Північної Кореї до ООН Пак Ток Хун сказав, що його країна лише намагається захистити своїх громадян


"Важливо покласти край ворожій політиці, в першу чергу ворожій політиці з боку Сполучених Штатів та Японії. У нас немає жодних інших намірів окрім захисту своїх людей."

 Ракети Північної Кореї


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект