НОВИНИ

26.05.2009 | До Грузії прибув спецпредставник генсека НАТО на Кавказі Роберт Сіммонс
За матеріалами - УКРІНФОРМ, "Новини-Грузія".

До Грузії з офіційним візитом прибув спеціальний представник Генсека НАТО на Кавказі і в Центральній Азії Роберт Сіммонс . Заплановано зустрічі представника керівництва НАТО з прем'єр-міністром Грузії Нікою Гілаурі та міністром закордонних справ Григолом Вашадзе."Під час візиту Сіммонс буде присутній на навчаннях Cooperative Longbow 09/Cooperative Lancer 09, які проходять на військовій базі у Вазіані, в передмісті Тбілісі, з 6 травня по 1 червня", - йдеться в повідомленні грузинського МЗС. Останній раз Сіммонс приїжджав до Грузії в лютому 2009 року.


Минулого тижня міністр оборони Грузії Давид Сихарулідзе знову підтвердив курс країни на вступ у НАТО, розцінивши навчання, які проходять, як "невід'ємну частину процесу євроатлантичної інтеграції Грузії".


Як повідомляв УКРІНФОРМ, на навчаннях Cooperative Longbow 09/Cooperative Lancer 09 21 травня розпочався другий, польовий етап, в якому задіяно близько тисячі військовослужбовців країн НАТО і партнерів Альянсу. Другий етап передбачає підготовку багатонаціональних сил до миротворчих операцій на рівні батальйонів і триватиме до кінця місяця.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект