НОВИНИ

26.05.2009 | Україна і Франція обговорять питання співробітництва в оборонній сфері
Джерело - УКРІНФОРМ

Французька делегація на чолі з начальником Управління співробітництва з оборонних та правоохоронних питань МЗС Франції генерал-полковником Еманюелем Бетом прибула сьогодні в Україну.


Метою перебування французької делегації в Україні є обговорення стану та ефективності співробітництва між Україною та Французькою Республікою в оборонній сфері та визначення перспектив його подальшого розвитку.


В ході візиту 26 травня відбудуться переговори між делегацією Міністерства оборони України та Управління співробітництва з оборонних та правоохоронних питань Міністерства закордонних справ Французької Республіки.


З української сторони участь у переговорах братимуть керівники структурних підрозділів вітчизняного військового відомства на чолі з першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковником Геннадієм Воробйовим.


Після переговорів передбачається вручення головою французької делегації генерал-полковником Еманюелем Бетом відзнак Міністерства оборони Французької Республіки офіцерам Збройних Сил України.


У свою чергу, перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов вручить відзнаку Міністерства оборони України - медаль "За сприяння Збройним Силам України" французькому раднику при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України з оборонного планування збройних сил та їх переходу на контрактну основу полковнику Франсі Сішовскі.


Також відбудеться церемонія офіційної передачі французькою стороною 8 комплектів протимінного захисту сапера для Збройних Сил України.


Візит начальника Управління співробітництва з оборонних та правоохоронних питань МЗС Франції генерал-полковника Еманюеля Бета триватиме по 28 травня.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект