НОВИНИ

25.05.2009 | Горста Келера переобрано Федеральним президентом Німеччини на другий термін
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Федеральні збори переобрали Горста Келера Федеральним президентом Німеччини на другий термін. У першому турі голосування за кандидатуру діючого глави держави свої голоси віддала абсолютна більшість парламентських делегатів - 613 осіб.

Горст Келер
 


У таємному голосуванні взяли участь 1224 членів Федеральних зборів - 612 депутатів Бундестагу та 612 делегатів земельних парламентів. Кандидатуру Гезіне Шван від Соціал-демократичної партії Німеччини підтримали 503 делегати. Петер Зоданн від Партії лівих отримав 91 голос.


Горст Келер (Horst Koehler) народився 22 лютого 1943 в окупованій фашистськими військами Польщі. Після звільнення країни радянською армією його родина переїхала до Німеччини.


Після закінчення школи в Штутгарті Келер зайнявся вивченням економіки, працював науковим співробітником в Інституті економічних досліджень. У 1981 році Келер стає референтом прем'єр-міністра землі Шлезвіг-Гольштейн Герхарда Штольтенберга.


Пізніше Келер переїхав до Бонна, де отримав призначення на посаду держсекретаря. У 1993 році Келер очолює Об'єднання німецьких ощадних кас, а потім - Європейський банк реконструкції та розвитку. У 2000 році він став президентом Міжнародного валютного фонду. Федеральним президентом Німеччини Келер був обраний 25 квітня 2004 року.


Горст Келер є членом Християнсько-демократичного союзу (ХДС) з 1981 року, одружений, має двох доньок.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект