НОВИНИ

22.05.2009 | Президент Польщі звернеться завтра з трибуни Сейму до народу
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент Польщі Лех Качиньський має намір звернутися сьогодні вранці з трибуни Сейму до народу країни. Про отримання відповідного запиту з президентської канцелярії повідомив маршалок нижньої палати польського парламенту Броніслав Коморовський."Канцелярія Сейму письмово запросила главу держави виголосити звернення у Сеймі. У нього є такі конституційні повноваження і президент має право виступити під час засідання парламенту",- відзначив Б.Коморовський. Він додав, що це перший випадок у сучасній історії країни, коли президент із стін парламенту не лише виступатиме з промовою, а виголосить звернення до народу.


Маршалок Сейму також повідомив, що у разі бажання, таке ж право матиме і голова Ради Міністрів країни Дональд Туск, якщо з канцелярії прем'єра РП надійде до парламенту країни відповідне звернення.


Міністр президентської канцелярії Пьотр Ковнацький повідомив місцеві ЗМІ, що президентське звернення стосуватиметься "насамперед, економічних питань", зокрема, кризових явищ в економіці країни та ситуації з бюджетом РП на поточний рік.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект