НОВИНИ

21.05.2009 | Люксембург відкриє США банківські таємниці
Джерело - Korespondent.net

Люксембург домовився про передачу інформації про банківські операції Сполученим Штатам для виявлення осіб, які ухиляються від податків.Про це заявив міністр фінансів країни Люк Фріден. Герцогство має намір також обмежити дію правил банківської таємниці.За словами Фрідена, Люксембург уклав аналогічну угоду і з Францією. Протягом року країна збирається підписати близько 20 таких договорів з різними країнами світу.


У квітні Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) помістила Люксембург у "сірий" список країн, які є податковою гаванню. За місяць до цього герцогства пообіцяло реформувати своє законодавство, що стосується банківської таємниці.


Нагадаємо, до "сірого" списку ОЕСР потрапили близько 40 держав. Вони вже пообіцяли ОЕСР привести своє банківське законодавство у відповідність з умовами організації, але поки що не зробили цього. Ще чотири країни - Коста-Ріка, Малайзія, Філіппіни та Уругвай - потрапили в "чорний" список.


Це означає, що вони є країнами, які можуть використовуватися громадянами інших держав для ухилення від сплати податків. На початку квітня стало відомо, що всі країни з "чорного списку погодилися співпрацювати з ОЕСР.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект