НОВИНИ

21.05.2009 | Молочники” ЄС погрожують страйком
Джерело - УНІАН, AFP

Організації виробників молока в Європі – Європейська профспілка працівників молочної галузі та Організація виробників молока - обіцяють провести страйк через низькі ціни на молокопродукти.


Як повідомляє AFP, про це йдеться у їх спільній заяві, розповсюдженій сьогодні.


“Проблема ціни молока є європейською”, - зазначається у заяві.


Згідно з повідомленням на Інтернет-сайті Європейської профспілки працівників молочної галузі, 25 травня під час засідання Ради міністрів з питань сільського господарства та рибальства ЄС, в Брюсселі відбудеться попереджувальна акція протесту. Близько тисячі фермерів прибудуть до Брюсселю з пересувними корівниками та коровами в них, проїдуть тракторами центральними вулицями міста, після чого розмістяться біля будинку, де проходитиме засідання Ради міністрів.


“О 12-30 міністри сільського господарства країн-членів ЄС запрошуються на ланч з молокопродуктами”, - зазначається у повідомленні. Під час своєї маніфестації 25 травня фермери вимагатимуть гнучкої політики контролю за обсягами виробництва молока в країнах-членах ЄС, що має стримувати падіння цін.


Як повідомляв УНІАН, на 2007-2008 маркетинговий рік обсяг квот становив 139,6 млн. тонн. на постачання молока на молокопереробні підприємства та 3,4 млн. тонн - на прямий продаж споживачам.


18 березня 2008 року Рада міністрів з питань сільського господарства та рибальства ЄС кваліфікованою більшістю схвалила підвищення квот на виробництво молока на 2% з 1 квітня 2008 року.


Восени 2008 року було схвалено зміни до сільськогосподарської політики ЄС, відповідно до яких з 2009 року квоти на виробництво молока мають збільшуватися щорічно на 1% до їх повної ліквідації з 2015 року.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект