НОВИНИ

21.05.2009 | Позиція НАТО щодо членства України і Грузії в Альянсі залишається незмінною - Д.Аппатурай
Джерело - УКРІНФОРМ

Позиція НАТО щодо членства України і Грузії в Альянсі залишається незмінною. Про це сьогодні у Брюсселі заявив офіційний представник НАТО Джеймс Аппатурай.


Саме так він відповів на запитання кореспондента УКРІНФОРМу щодо реакції Альянсу на нещодавні висловлювання колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера. Цей політик, як повідомлялося, нещодавно заявив, що НАТО має припинити всі розмови щодо перспективи членства в організації України і Грузії.


"Немає жодного уряду серед країн Північноатлантичного альянсу, який би поділяв цю точку зору. Позиція НАТО щодо членства Грузії і України, яку було відпрацьовано під час Бухарестського саміту Альянсу, залишається незмінною. А саме під час саміту в Страсбурзі-Келі глави держав та урядів НАТО ще раз підтвердили позицію, що Україна і Грузія будуть членами Альянсу. Цю ж позицію на саміті підтримала і діючий федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель", - сказав Джеймс Аппатурай.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1084. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект