НОВИНИ

20.05.2009 | Штаб-квартиру НАТО з ознайомчим візитом відвідала делегація Секретаріату Кабінету Міністрів України
Джерело - Сайт "Україна - НАТО" МЗС України

18-19 травня ц.р. штаб-квартиру НАТО (Брюссель, Бельгія) та штаб Верховного головнокомандувача об’єднаних сил (ВГК ОЗС) НАТО в Європі (м.Монс, Бельгія) з ознайомчим візитом відвідала делегація Секретаріату Кабінету Міністрів України.


До складу української делегації, на чолі із заступником Міністра Кабінету Міністрів України В.Федорчуком, увійшли представники керівництва Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції, низки управлінь Секретаріату Кабінету Міністрів України, зокрема з питань євроатлантичної інтеграції, адміністративної реформи, фінансової політики, правового забезпечення та ін.


Члени делегації України прослухали брифінги та взяли участь у дискусіях з актуальних питань діяльності НАТО та відносин Альянсу з Україною, зокрема: сучасний порядок денний НАТО після ювілейного саміту Альянсу, євроатлантичні прагнення України у контексті рішень Бухарестського саміту, поточні операції та місії НАТО тощо. Відбулась також зустріч з юридичним Радником Генерального секретаря НАТО.


У ході зустрічі з помічником Генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Ж.-Ф.Бюро відбулось обговорення питань, що постають на сьогодні перед Альянсом та Україною у процесі з інформування громадськості, як держав-членів Альянсу, так і партнерів, про діяльність  НАТО. Було здійснено обмін думками щодо шляхів активізації інформаційної роботи в України щодо роз’яснення євроатлантичних прагнень нашої держави.


Глава Місії України при НАТО, Посол І.Сагач у ході зустрічі з делегацією Секретаріату Кабінету Міністрів  України поінформував про роботу та головні завдання, що стоять на сьогодні перед дипломатичним представництвом України при НАТО, пріоритетні напрями співробітництва Україна-НАТО на найближчу перспективу тощо. Відбувся також обмін думками щодо окремих питань практичної реалізації курсу України на євроатлантичну інтеграцію.


Під час перебування у штабі Верховного головнокомандувача об’єднаних сил Альянсу в Європі українська делегація ознайомилась з діяльністю командування НАТО з операцій.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект