НОВИНИ

20.05.2009 | Президенти Болгарії і Словенії обговорили проекти "Набукко" і "Південний потік"
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Під час робочого візиту до Болгарії президент Словенії Данило Тюрк обговорив зі своїм болгарським колегою Георгієм Пирвановим питання енергетичної безпеки Європи і Балканського регіону. Основними темами, які цікавили глав двох балканських держав, стали реалізація проектів "Набукко" і "Південний потік", спорудження міжсистемних сполучних ланок між газотранспортними мережами Балканських країн.


Обидва президенти зійшлися на думці, що Європейський Союз повинен взяти на себе більше зобов'язань стосовно Західних Балкан, особливо Боснії і Герцеговини, а також Косова.


Георгій Пирванов підкреслив, що проекти "Набукко" і "Південний потік" можуть гарантувати енергетичну безпеку Європи. Президент Словенії також наголосив на важливості узгодження позицій країн Європи і регіону щодо проектів "Набукко" і "Південний потік".


Президент Болгарії Гергий Пирванов висловив сподівання, що голоси таких країн, як Словенія і Болгарія, будуть почуті в ЄС і враховані їх інтереси, пов'язані з розширенням Співтовариства і європейською енергетичною політикою.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект