НОВИНИ

20.05.2009 | Сенат США не підтримав план Обами із закриття в'язниці Гуантанамо
Джерело - Korespondent.net

Сенат США не підтримав план Білого дому із закриття центру для утримання ув'язнених на базі Гуантанамо на Кубі.Сенат приєднався, таким чином, до рішення палати представників, яка зменшила витрати по закону про військові асигнування, в рамках якого планувалося профінансувати закриття центру, на 80 мільйонів доларів.


І демократи, і республіканці дотримуються думки, що план із закриття центру, де досі знаходиться 240 підозрюваних у терористичній діяльності, треба поліпшити.


Лідери демократичної більшості в Cенаті заявили, що вони повернуться до розгляду цього питання після того, як Білий Дім представить більш детальні плани.


Нагадаємо, 21 січня президент США Барак Обама, за кілька годин після вступу на посаду, розпорядився призупинити всю діяльність військової прокуратури у в'язниці Гуантанамо на 120 днів, а 23 січня Обама підписав указ про закриття в'язниці Гуантанамо, в якій знаходилися підозрювані в тероризмі.


Однак, 15 травня американські ЗМІ повідомили, що Обама може створити для в'язнів Гуантанамо спеціальну судову інстанцію, функції якої будуть схожі з функціями військових трибуналів, за які критикували колишнього голову держави Джорджа Буша.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4805. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект