НОВИНИ

03.12.2004 | Переголосування: Росія - проти, Польща - за
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Росії Владімір Путін виступив проти переголосування другого туру президентських виборів в Україні. Ця заява пролунала в московському урядовому аеропорту Внуково-2, де пан Путін провів переговори з українським президентом Леонідом Кучмою.Російський президент підтримав критику ідеї переголосування, висловлену паном Кучмою, і заявив, що його можна проводити 3, 4 або 25 разів, доки одна зі сторін не отримає бажаного результату.


Владімір Путін висловив готовність його країни взяти участь у врегулюванні ситуації в Україні і похвалив президента Кучму за те, що незважаючи на політичну кризу ситуація залишається під контролем.


У той час, як президент Росії висловився проти повторного другого туру виборів президента України, польський президент Квасьнєвський в телеінтерв'ю назвав переголосування найкращим виходом з української кризи.


"Моя думка проста, - сказав пан Квасьнєвський,- вибори ще не завершено і потрібно повторити другий тур між тими самими кандидатами, надавши українцям можливість обирати вільно."


У заяві з приводу подій в Україні Європейський парламент у четвер також закликав провести переголосування другого туру виборів.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект