НОВИНИ

20.05.2009 | Обама наказав Сполученим Штатам починати їздити по-новому
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Президент Обама оприлюднив плани щодо скорочення викидів парникових газів та зменшення залежності країни від закордонної нафти.Він наказав автомобільній промисловості країни - найбільшій у світі - виробляти нові ефективніші автомобілі, які споживали б менше пального з тим, аби викиди двоокису вуглецю зменшилися втричі до 2016-го року.


Пан Обама назвав це історичним поворотним моментом на шляху до економіки, що покладатиметься на енергію, вироблену чистим шляхом.


"Факт той, що виграють усі. Споживачі платитимуть менше за пальне, а це означає, що менше грошей спливатиме за кордон і більше витрачатиметься вдома. Вся економіка стане ефективнішою, використовуючи менше нафти і менше забруднюючи довкілля. А компанії отримають новий поштовх до створення технологій і робочих місць, які шукатимуть розумніших способів пересування наших машин," - заявив американський президент. 


Він додав, що нові заходи зекономлять 1.8 мільярдів барелів нафти за час експлутації автомобілів, проданих у наступні 5 років, і додадуть впевненості автомобільній промисловості, яка зараз переживає скрутні часи.


Захисники довкілля і автовиробники привітали пропозиції Барака Обами.


Президент каже, що населення Сполучених Штатів становить менше 5 відсотків населення світу, а споживає чверть світового попиту на нафту.


Президент Обама


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект