НОВИНИ

19.05.2009 | Литвин: "Східне партнерство" матиме перспективу за однієї умови
Джерело - УНІАН

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що програма «Східне партнерство» матиме перспективу в тому випадку, якщо буде реалізовано право країн, яких вона об’єднує, при досягненні ними відповідних критеріїв, подавати заяву про вступ до Європейського Союзу.


Про це він сказав на спільному засіданні представників профільних комітетів країн – потенційних учасниць Парламентської асамблеї «Східного партнерства», яке проходило сьогодні у Києві під головуванням голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Бориса ТАРАСЮКА.


«Європейський вектор розвитку України є консолідуючим фактором для українського парламенту, для українських політичних сил», – наголосив В.ЛИТВИН у своєму зверненні до учасників засідання, відзначивши при цьому, що проект «Східне партнерство» не є направленим проти когось, а ініційований для того, щоб країни, які декларують європейський вектор, отримали додаткову можливість поглибити співробітництво з європейськими структурами.


«Ми за диференційований підхід до країн, які прагнуть євроінтеграції. Але якщо в нас по багатьох питаннях буде консолідована позиція, ми зможемо діяти з кумулятивним результатом», – зауважив голова ВР.


За його словами, країни-учасниці «Східного партнерства» мають використовувати можливості своєї колективної позиції, колективної думки задля вирішення питань широкого діапазону, в тому числі і питань безпеки. «Ми повинні продемонструвати, що в нас є позиція і що без нас цей світ, який все більше глобалізується, не бути мати достатньої стабільності», – закликав В.ЛИТВИН представників парламентів Молдови, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Вірменії.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект