НОВИНИ

18.05.2009 | Польську судноверф у Щеціні продано за майже 50 млн доларів
Джерело - УКРІНФОРМ

У результаті проведеного тендеру польську судноверф у Щеціні продано за 161 млн злотих (майже 50 млн доларів США). Її власником стала компанія, яка два дні тому купила інше польське суднобудівне підприємство у Гдині - United International Trust (зареєстрована на нідерландських Антильських островах ).


Міністр держказначейства РП Александер Град заявив, що новий власник підприємства, як і у випадку з судноверфю в Гдині, задекларував, що й надалі використовуватиме майно суднобудівного заводу для виробництва кораблів.


Агентство розвитку промисловості (ARP) РП повідомило, що у рамках тендеру продано 10 з 11 частин підприємства, які виставлялися на продаж.


Як повідомляв раніше УКРІНФОРМ, у 2008 році Єврокомісія визнала нелегальною фінансову допомогу, яку надав польський уряд судноверфям у Гдині та Щеціні. Вона зобов'язала Раду Міністрів РП до червня 2009 року продати майно збанкрутілих суднобудівних підприємств. До того часу керівництво судноверфей має звільнити усіх робітників: числом 5,2 тис. осіб у Гдині та близько 4 тис. - у Щеціні.


Конкурс на купівлю частин майна судноверфі у Гдині відбувся 13-14 травня, а у Щеціні - 15 та 16 травня.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5900. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект