НОВИНИ

15.05.2009 | Для реалізації проектів у рамках Програми UKEEP українським підприємствам вже виділено близько 90 млн доларів США
За матеріалами - УКРІНФОРМ

За час роботи в Україні Програми UKEEP (спільна програма Європейського банку реконструкції і розвитку та SIDA - Шведського міжнародного агентства з розвитку співробітництва) надійшло майже 140 заявок від українських підприємств на отримання кредитів.


Про це заявив сьогодні у Херсоні під час проведення бізнес-форуму фінансовий експерт Програми UKEEP, співробітник Шведської експортно-кредитної корпорації Джим Дісенстам.


За його словами, на сьогоднішній день затверджено близько 30 проектів, на які виділено близько 90 млн доларів США. Загалом же на реалізацію програми в Україні ЄБРР виділив 150 млн доларів.


Кошти надаються українським приватним підприємствам, які хочуть впровадити в себе енергоефективні проекти або ж проекти щодо відновлювальних джерел енергії.


Як повідомив Джим Дісенстам, програму UKEEP розпочато в Україні восени 2007 року, її впроваджуватимуть до кінця 2010 року. Разом з тим, як зазначив фінансовий експерт, по деяких успішних проектах у рамках зазначеної програми можливе продовження фінансування і після її завершення.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект