НОВИНИ

14.05.2009 | С.Кириченко обмінявся поглядами щодо безпекової ситуації у Чорноморському регіоні зі своїм турецьким колегою
За матеріалами - Сайту "Україна - НАТО" МЗС України

13 травня у Генеральному штабі Збройних Сил України відбулася зустріч начальників Генеральних штабів Збройних Сил України та Турецької Республіки генерала армії України Сергія Кириченка та армійського генерала Ількера Башбуга.


У заході також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні пан Ердоган Шериф Ішджан, керівники структурних підрозділів та офіцери Генеральних штабів Збройних Сил обох країн.


В ході переговорів начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Сергій Кириченко обмінявся з начальником Генерального штабу Збройних Сил Турецької Республіки армійським генералом Ількером Башбугом поглядами на безпекову ситуацію у Чорноморському регіоні.


– Україна і Туреччина – стратегічні партнери, які вже не вперше виконують поставленні завдання з підтримання регіональної безпеки в акваторії Чорного моря, тому ми і надалі повинні розвивати двосторонні стосунки між нашими країнами, – наголосив генерал армії України Сергій Кириченко.


У свою чергу начальник Генерального штабу Збройних Сил Турецької Республіки армійський генерал Ількер Башбуг висловив українській стороні щиру подяку за плідну співпрацю.


– Акваторія Чорного моря – це зона співдружності, спокою та миру, який ми повинні підтримувати, розвиваючи наші дружні відносини, – наголосив армійський генерал Ількер Башбуг.


Також начальник Генерального штабу Збройних Сил Турецької Республіки запевнив, що Туреччина і надалі підтримуватиме ЗС України у їх прагненні наблизитися до стандартів НАТО.


– Підрозділи Збройних Сил наших країн повинні брати участь у миротворчих операціях, на всіх тренуваннях впроваджуючи єдині стандарти в управлінні військами, – підкреслив армійський генерал Ількер Башбуг.


По завершенню переговорів начальник Генерального штабу Збройних Сил Турецької Республіки армійський генерал Ількер Башбуг здійснив візит ввічливості до Міністра оборони України Юрія Єханурова.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект