НОВИНИ

14.05.2009 | Президент України відбув з офіційним візитом до Швейцарії
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко відбув із дводенним офіційним візитом до Швейцарської Конфедерації.Метою цього візиту є зміцнення двостороннього діалогу між Україною і Швейцарією на найвищому рівні, створення політичних умов для розбудови співробітництва в усіх сферах, насамперед економічній.


Очікується, що у рамках візиту відбудуться зустрічі та переговори Президента України з Президентом Швейцарської Конфедерації, віце-президентом Федеральної Ради - керівником Департаменту економіки, віце-президентом Національного банку Швейцарії, президентом Ради кантонів (Верхньої палати парламенту Швейцарії).


Віктор Ющенко також має намір узяти участь у роботі Швейцарського економічного форуму та зустрітися з представниками ділових кіл Швейцарії.


Окрім того, запланована лекція Глави нашої держави на тему "Європейська інтеграція України" в Інституті Європи Цюрихського університету.


У складі офіційної делегації - т.в.о. міністра закордонних справ Володимир Хандогій, міністр культури та туризму Василь Вовкун, заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук, голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж та голова Національного банку Володимир Стельмах. Главу держави також супроводжує Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 702. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект