НОВИНИ

14.05.2009 | Барак Обама у травні проведе переговори з лідерами Ізраїлю, Єгипту та Палестини
Джерело - УКРІНФОРМ

Барак Обама має намір обговорить проблеми близькосхідного врегулювання з регіональними лідерами. З цією метою американський президент планує до кінця місяця зустрітися з представниками Єгипту, Палестини та Ізраїлю.Відповідно до попередньої програми, прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху відвідає Вашингтон 18-го травня, президент Єгипту Хосні Мубарак - 26-го, а з палестинським лідером Махмудом Аббасом переговори відбудуться 28-го травня.


"З кожним із них президент обговорюватиме шляхи поглиблення та розширення партнерства США. Йтиметься також про ті кроки, яких мають вживати усі сторони, аби допомогти досягнянню миру між ізраїльтянами та палестинцями, а також - між Ізраїлем та арабськими країнами", - підкреслив Роберт Гіббс.


Раніше повідомлялося, що візити близькосхідних лідерів відбудуться наступного місяця, однак Барак Обама має намір провести усі ці зустрічі до запланованої на 6 червня поїздки до Франції.


Діючий глава Білого дому неодноразово заявляв про те, що врегулювання ізраїльсько-палестинського конфлікту є одним із головних зовнішньополітичних пріоритетів його адміністрації. Свої інтереси у цьому напрямку Барак Обама доручив представляти спецпосланникові США з питань близькосхідного врегулювання Джорджу Мітчеллу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект