НОВИНИ

13.05.2009 | Медведєв затвердив стратегію національної безпеки Росії
Джерело - Korespondent.net

Президент РФ Дмитро Медведєв підписав указ Про Стратегію національної безпеки РФ до 2020 року.

Про це повідомляє в середу, 13 травня, прес-служба Кремля. Текст самої стратегії опубліковано на сайті Ради безпеки РФ.


В стратегії наголошується, що в найближчі десятиліття у світі загостриться конкуренція за енергоресурси, не виключено і збройне протиборство.


Політика низки провідних іноземних країн, спрямована на досягнення верховенства у військовій сфері, насамперед у стратегічних ядерних силах, являє загрозу для військової безпеки РФ.


Про це йдеться у Стратегії національної безпеки РФ до 2020 року, яку в середу, 13 травня, було затверджено президентом РФ Дмитром Медведєвим.


Серед загроз військової безпеки в документі, опублікованому на офіційному сайті Ради Безпеки РФ, також вказується формування в односторонньому порядку глобальної системи протиракетної оборони і мілітаризації навколоземного космічного простору, здатних призвести до нового витка гонитви озброєнь.


У стратегії наголошується, що негативний вплив на стан військової безпеки Російської Федерації та її союзників ускладнюється відходом від міжнародних домовленостей в області обмеження і скорочення озброєнь.Як зазначали російські ЗМІ, у стратегії, підготовленій під керівництвом колишнього голови ФСБ Миколи Патрушева, автори не вбачають у Росії серйозних внутрішніх проблем, і основну увагу приділяють зовнішнім аспектам безпеки.


Сам Патрушев в березні, під час представлення Стратегії, заявив, що Росія має намір припинити витратну конфронтацію і нову гонку озброєнь.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5077. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект