НОВИНИ

13.05.2009 | Українців будуть пускати без віз до Ірландії?
За матеріалами - Української правди

Перший заступник міністра закордонних справ Володимир Хандогій наголосив на необхідності скорішого проведення переговорів із започаткування діалогу щодо запровадження безвізового режиму поїздок до Ірландії для громадян України.


Про це йшла мова на його зустрічі з Державним міністром у європейських справах Ірландії Діком Роучем у рамках участі в 119-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи в Мадриді 12 травня, повідомляє прес-служба МЗС.


Також він наголосив на необхідності укладення двосторонньої угоди про спрощення оформлення віз.


Сторони погодилися з необхідністю активізації переговорів щодо Угоди між Україною та Ірландією про уникнення подвійного оподаткування.


Було також відзначено зацікавленість у подальшому взаємовигідному розвитку двосторонніх відносин і наголошено на необхідності активізації динаміки контактів на вищому рівні.


У ході розмови окремо також було обговорено питання співробітництва в торговельно-економічній та культурно-гуманітарній сферах.


Хандогій висловив сподівання щодо активної участі Ірландії в конкретних програмах співробітництва з Україною в рамках ініціативи "Східне партнерство", а також продовження дії проекту щодо реформування державної служби України у відповідності до стандартів ЄС.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект