НОВИНИ

12.05.2009 | Ющенка готують до зустрічі з Обамою
За матеріалами - Української правди

В Cекретаріаті Gрезидента працюють над організацією зустрічі Віктора Ющенка з його американським колегою Бараком Обамою.


Про це повідомив сам Ющенко в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, передає прес-служба президента.


"Ми працюємо зараз над тим, щоб така зустріч з Президентом Обамою була організована, працюємо зараз активно по лінії РНБО", - сказав він.


"Я задоволений тим, як розвиваються наші відносини вже в рамках роботи нової адміністрації Сполучених Штатів", - зауважив Ющенко.


Торкаючись теми перебування на території України Чорноморського флоту Російської Федерації, президент наголосив, що на сьогодні існує чітка правова база врегулювання цих відносин.


"Думаю, що важливо зараз для обох сторін чітко і ясно заявити про відданість попереднім домовленостям - що сторони поважають ці домовленості, і немає жодного сумніву, що якась із сторін їх не виконає", - зазначив він.


"Попри всі політичні атаки, спекуляції, ініціативи Україна повинна бути на високому рівні по даній дискусії і витримати повноту виконання всіх зобов'язань, які вона взяла до 2017 року. Разом з тим Росія повинна виконати свою частину", - сказав Ющенко.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1861. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект