НОВИНИ

12.05.2009 | Державний Секретар США Хілларі Клінтон представила нового речника зовнішньополітичного відомства
Джерело - УКРІНФОРМ

Державний Секретар США Хілларі Клінтон представила нового речника американського зовнішньополітичного відомства. Ним став співробітник департаменту Іан Келлі, який виконуватиме також і обов'язки заступника міністра з питань зв'язків з громадськістю.


"Іан - кар'єрний дипломат, який протягом останнього часу працював у відділі, що займається Росією. Першою двосторонньою зустріччю, на якій він був присутнім, стала моя зустріч і ланч із міністром закордонних справ Сергієм Лавровим минулого тижня", - зазначила глава американського зовнішньополітичного відомства.


Хілларі Клінтон наголосила: новий речник Держдепу провів багато часу у закордонних відрядженнях, що дало йому змогу набути досвіду, необхідного для роботи на цій відповідальній посаді. "Він стане повноцінним членом моєї команди і, таким чином, отримає повноваження говорити від мого імені та імені департаменту", - заявила Х.Клінтон.


Глава американського зовнішньополітичного відомства висловила захоплення професійною та відданою працею Роберта Вуда, який останнім часом виконував обов'язки речника Держдепу та майже щодня спілкувався з журналістами під час прес-брифінгів. Вона наголосила, що сподівається на подальшу плідну співпрацю з дипломатом.


У свою чергу Іан Келлі подякував Державному Секретареві США за високу довіру та пообіцяв виправдати сподівання керівництва.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект