НОВИНИ

12.05.2009 | Керівництво США замінить головнокомандувача американського військового контингенту в Афганістані
Джерело - УКРІНФОРМ

Керівництво Сполучених Штатів Америки вирішило замінити головнокомандувача американського військового контингенту в Афганістані. Про це повідомив міністр оборони США Роберт Гейтс під час чергового брифінгу.Глава Пентагону наголосив, що такий крок продиктований національними інтересами, оскільки для реалізації стратегії Білого дому в Афганістані необхідні "свіже мислення та нові підходи з боку військового командування". Він заявив, що рекомендував президентові США призначити на цю відповідальну посаду генерал-лейтенанта Стенлі Мак-Крістала. Р.Гейтс відзначив, що прийняв це рішення лише після "уважного вивчення багатьох факторів", включаючи рекомендації глави Центрального командування США генерала Девіда Петреуса.


На переконання глави оборонного відомства, таке рішення відповідає інтересам національної безпеки та успішного завершення місії в Афганістані. "Сьогодні ми маємо нову політику нашого президента. У нас - нова стратегія, нова місія та новий посол. Вважаю, що потрібен і новий військовий лідер", - пояснив Р.Гейтс.


Стенлі Мак-Крістал раніше керував Командуванням зі спеціальних операцій, а нині обіймає посаду помічника директора Об'єднаного комітету начальників штабів. Його характеризують як чудового військового експерта та успішного координатора спеціальних операцій в Іраку.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект