НОВИНИ

11.05.2009 | Сутички в Косово: Постраждало десять поліцейських
Джерело - DPA, Korespondent

10 травня, у неділю ввечері в результаті зіткнень з косівськими сербами, які вийшли на акцію протесту на півночі Косово, постраждало, щонайменше, десять поліцейських.Як передає агентство DPA, близько 300 демонстрантів, висловлюючи невдоволення перебоями в подачі електрики, перекрили одну із основних автомагістралей регіону. Коли поліцейські спробували розблокувати дорогу, в них полетіло каміння.


Тоді, як в поліції говорять про десять постраждалих зі свого боку, белградські ЗМІ повідомляють про кількох поранених і серед демонстрантів.


Також повідомляється, що сербські села на півночі Косово залишаються без електрики протягом декількох місяців. Вони відмовляються платити за світло енергетичній компанії, якою керують етнічні албанці.


Нагадаємо, наприкінці квітня в Митровиці демонстрацію етнічних сербів, які протестували проти дозволу албанцям ремонтувати будинки у сербській частині міста, довелося розганяти за допомогою сльозоточивого газу.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект