НОВИНИ

11.05.2009 | Меркель і Саркозі виступили проти розширення Євросоюзу
Джерело - УНІАН

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і Президент Франції Ніколя Саркозі знову виступили проти розширення Європейського Союзу, зокрема за рахунок Туреччини.


Виступаючи 10 травня перед активістами молодіжного відділення Християнсько-демократичного союзу (ХДС) в Берліні, А.Меркель зазначила, що немає сенсу постійно розширювати ЄС, якщо таке зростання не дасть змогу Союзу нормально функціонувати. На її думку, Туреччині слід запропонувати привілейоване партнерство з Євросоюзом, але не повноцінне членство в ньому.


У свою чергу Н.Саркозі заявив газеті "Bild am Sonntag", що "нам потрібна добре організована Європа". "Це означає, що ми не можемо розширюватися безмежно. Ми не повинні давати порожніх обіцянок Туреччині", - пояснив французький лідер.


Як альтернатива Н.Саркозі запропонував створити з Туреччиною об`єднану економічну зону. Він додав, що такий же підхід може сприяти зближенню Євросоюзу і Росії.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект