НОВИНИ

06.05.2009 | Протягом поточного року падіння ВНП країн ЄС складе 4 відсотки - прогноз Єврокомісії
Джерело - УКРІНФОРМ "Новини ЄС"

Протягом поточного року падіння ВНП Європейського Союзу складе 4 відсотки, хоча у 2010 році очікується певна економічна стабілізація. Такими є висновки так званого "весняного прогнозу 2009-2010," який оприлюднила сьогодні Європейська Комісія. Особливо важко буде вражений європейський ринок праці, де кількість безробітних у 2010 році сягне 11 відсотків від працездатного населення.Внутрішній борг у наступному році також зросте до 7,25 відсотка від ВНП. Разом з цим, саме протягом 2010 року мають датися взнаки фіскальні та монетарні стимули, які зараз застосовує Євросоюз.


"Європейська економіка зараз посередині періоду найглибшого та найбільш широкого економічного падіння за всю повоєнну еру. Але амбітні заходи, які здійснені урядами та центробанками у цих виключних обставинах, як очікується, підведуть межу під падінням економічної активності у цьому році та зроблять можливим поступове відродження наступного року," - зазначив з цього приводу Єврокомісар з питань економіки та монетарних справ Хоакін Алмунья (Joaquin Almunia).


За прогнозом Єврокомісії, ознаки стабілізації світового ринку внаслідок надзвичайних заходів, які вживають більшість з країн, будуть спостерігатися вже у другій половині 2009 року, в той час як у 2010 році темпи зростання світового ВНП повернуться до позитивної динаміки та можуть скласти до 2 відсотків.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7190. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект