НОВИНИ

05.05.2009 | У Брюсселі 7 травня пройде засідання Військового комітету Україна-НАТО
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Чергове засідання Військового комітету Україна-НАТО, яке відбудеться 7 травня в Брюсселі, буде присвячено оцінці прогресу, досягнутого Україною в питаннях військової трансформації та оборонних реформ.Захід відбудеться в рамках першої нинішнього року зустрічі на рівні начальників генеральних штабів збройних сил країн НАТО та країн-партнерів, яку заплановано на 6-7 травня поточного року. Як правило, такі планові зустрічі вищих військових керівників Альянсу відбуваються тричі на рік.


Для участі в першому весняному засіданні Військового комітету до Брюсселя прибудуть більш як 40 воєначальників з країн НАТО та країн-партнерів, які беруть участь у контингенті Міжнародних стабілізаційних сил в Афганістані (ISAF), від України і Грузії тощо. Вони обговорять хід операцій під егідою НАТО, зокрема, в Афганістані, Косово та морських операцій. Військові керівники країн НАТО розглянуть також шляхи військової трансформації та розробки оновленої Стратегічної концепції Альянсу в контексті рішень квітневого самміту НАТО у Страсбурзі/Келі.


Крім того, 7 травня вперше відбудеться зустріч між НАТО і Грузією на рівні начальників штабів, темою якої визначено розгляд пріоритетів військової реформи та військова співпраця з цією країною.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6353. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект