НОВИНИ

01.12.2004 | Українське питання на сесії Європарламенту
Джерело - Радіо "Німецька хвиля "

У середу Європарламент проведе надзвичайне засідання, присвячене політичній кризі в Україні. Дебати відбудуться без присутності голови Верховної Ради Володимира Литвина, який через складну ситуацію в Україні скасував свій візит до Брюсселя.


Тим часом до Києва для посередництва на переговорах між опозицією та владою прибув Верховний представник ЄС з зовнішньої політики й політики безпеки Хав”єр Солана. 


Напружена ситуація в Україні стала темою позачергових дебатів Європарламенту, на яких із заявою щодо української кризи виступлять представники Ради міністрів ЄС і Єврокомісії. Депутати мають ухвалити резолюцію щодо українських подій, голосування з якої відбудеться наступного дня.


За словами голови Європарламенту Жозепа Борреля, після цього делегація євродепутатів найближчими днями відвідає Україну – аби взяти участь у діалозі між опозицією та владою. Раніше Боррель заявив: Європарламент уважає, що ЄС не може визнати оголошені результати українських виборів.


Тим часом голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявив на конференції в Брюсселі, що політика ЄС щодо нових сусідів включає й питання безпеки і що в рамках цієї політики Євросоюз допомагатиме Україні розв”язати кризу. Владнати конфлікт прагне і Верховний Представник ЄС Солана, який у середу відвідує Київ удруге за останні кілька днів. Після цього він має відправитися до Москви, де говоритиме з російським керівництвом також про українські події.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект