НОВИНИ

30.04.2009 | Польща є надійним партнером України у реалізації її європейських та євроатлантичних прагнень - Раїса Богатирьова
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Польща є надійним партнером, який підтримує прагнення України на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції, а також реалізації інших програм, які наближають Україну до європейських стандартів життя. Про це сьогодні на прес-конференції у Варшаві після зустрічі з головою Бюро національної безпеки Польщі (BBN) Александером Щиглом заявила Секретар Ради національної безпеки та оборони України Раїса Богатирьова.


Вона поінформувала, що сторони обговорили широке коло питань, що стосуються регіонального співробітництва, енергетичної співпраці, євроатлантичної та європейської інтеграції України. За результатами переговорів підписано спільне комюніке. "Документ, який ми підписали, засвідчує спільні підходи до вирішення багатьох питань у часи непростих викликів та подій, які відбуваються на нашому континенті", - заявила Р.Богатирьова. На її переконання "це є свідченням того, що українці та поляки мають схоже бачення проблем та шляхів їх вирішення".


Раїса Богатирьова поінформувала, що співпраця між РНБОУ та BBN здійснюється у двох ключових напрямах: у рамках міжнародних військових операцій під егідою НАТО та у контексті допомоги Україні у виконанні щорічного плану співпраці України та Північноатлантичного альянсу.


Секретар РНБОУ також підкреслила, що Україна та Польща інтенсифікуватимуть контакти з Білоруссю з метою поглиблення співпраці Мінська з європейськими інституціями. Вона повідомила, що "ця ініціатива є тристоронньою і враховує погляди трьох країн, що беруть участь в цьому діалозі". Згідно з її інформацією, погляд білоруської сторони на поглиблення відносин із Заходом Мінськ представить під час саміту ЄС у Празі 7 травня, де започатковуватимуть програму "Східного патнерства". Однак, незалежно від результатів саміту у столиці Чехії, представники безпекових структур трьох країн спільно працюватимуть над вирішенням проблем регіонального масштабу, наголосила вона.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5927. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект