НОВИНИ

29.04.2009 | Німеччина дасть українським банкам 30 мільйонів євро
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Як повідомив  директор департаменту Східної Європи німецького федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Лео Кройц, ці кошти надаються в межах допомоги України з подолання фінансової кризи та будуть скеровані на рекапіталізацію ключових у кредитуванні малого та середнього бізнесу українських банків.Експерти KfW визначають перелік банків, які отримають гроші

Німеччина надає допомогу України у трансформації на прохання українського уряду, повідомив Лео Кройц. А директор бюро KfW в Києві Крістіан Дьорнер запевнив, що експерти KfW мають у стислі терміни визначити перелік банків, яким буде надана допомога, а  також «максимально профінансувати їх до 30 червня». За його словами, KfW вже співпрацює з «Мегабанком», «Південним банком», «Укрексімбанком» та «ПроКредит Банком», які разом отримали раніше від його установи близько 150 мільйонів євро.


Гроші, які надаються сьогодні, на переконання Дьорнера, також будуть не останніми: «Я не виключаю, що вже найближчим часом ми зможемо надати "ПроКредит Банку" додаткові кошти», – зазначив банкір. Він висловив сподівання на успішне подолання кризи Україною і припустив, що внаслідок кризового випробування банківської системи зі 180 українських банків  можуть залишитися близько ста.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект