НОВИНИ

29.04.2009 | Литва допоможе Грузії вписатися в ЄС і НАТО
За матеріалами - УНІАН

Міністри закордонних справ Литви і Грузії Вігаудас Ушацкас і Грігол Вашадзе підписали у Вільнюсі Хартію про співпрацю та створення комісії на рівні двох міністерств, яка займатиметься наданням конкретної практичної допомоги щодо інтеграції Грузії в Європейський союз і НАТО. Комісія, яку очолять міністри закордонних справ двох країн, працюватиме за програмою співпраці і допомоги в розвитку демократії.


Литва в 2009 р. виділить на проекти в Грузії близько 126 тис. євро. За словами В.Ушацкаса, "ці проекти допоможуть створити довготривале і плідне партнерство литовського і грузинського бізнесу, зміцнити можливості грузинських адміністративних установ і поглибити культурний обмін". Найближчим часом почнуться консультації про можливість участі Грузії в проектах, які можуть бути реалізовані як розвиток оголошеної ЄС ініціативи “Східне партнерство". В.Ушацкас вважає, що "Грузія могла б узяти на себе роль лідера в реалізації таких проектів".


Глава МЗС Литви також наголосив, що Вільнюс підтримує територіальну цілісність Грузії, і заявив про необхідність демократичного діалогу з опозицією.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект