НОВИНИ

29.04.2009 | Угорщина підтримує повноправне членство України в ЄС і НАТО
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Угорщина підтримує політику Європейського Союзу щодо розширення і повноправне членство України в ЄС і Північноатлантичному Альянсі.Про це вчора в Будапешті на прес-конференції заявив Президент Угорської Республіки Ласло Шойом після переговорів з Президентом України Віктором Ющенком, на яких ішлося, зокрема, про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.


За словами Л.Шойома, Угорщина вважає, що двері ЄС мають бути відчинені перед Україною, і таку ж політику країна вестиме щодо приєднання України до НАТО. Угорщина активно включається також у реалізацію ініціативи Східного партнерства ЄС, одним із учасників якої виступає Україна.


У свою чергу, Віктор Ющенко, висловивши подяку Угорщині за підтримку процесу європейської і євроатлантичної інтеграції України, наголосив, що членство України в Європейському Союзі і НАТО відповідає загальноєвропейським інтересам. Глава Української держави, охарактеризувавши відносини України з ЄС і НАТО як інтенсивні, висловив сподівання, що у третьому або четвертому кварталі цього року буде підписано Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 925. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект