НОВИНИ

28.04.2009 | У Євросоюзі закликають допомогти Україні
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Перспективи подальшого розширення Євросоюзу, а також його східну політику обговорюють міністри закордонних справ ЄС. Велику увагу вони приділили Україні. Ішлося про нові ініціативи зі стабілізації української економіки.


Україні 


Штайнмайєр (справа) і Сікорський
Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Штайнмайєр

Напередодні зустрічі міністри закордонних справ Німеччини та Польщі у листі до чеського головування в ЄС закликали підтримати Україну та з’ясувати, чи є можливість виділення фінансової та економічної допомоги цій державі. «Негативний розвиток подій в Україні може мати великі наслідки як для Європейського Союзу, так і для окремих його членів», - ідеться в спільному листі Франка-Вальтера Штайнмаєра та Радослава Сікорського.


 


Польща та Німеччина закликають ЄС запровадити нову ініціативу для стабілізації ситуації в Україні. За словами статс-секретаря німецького МЗС Гюнтера Глозера, Україна особливо постраждала від економічної та фінансової кризи. На його думку, ЄС має взяти на себе активну роль, аби допомогти Києву.


Допоможеш сусідові – допоможеш собі


Перед початком зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу занепокоєння ситуацією, що склалася в сусідній з ЄС державою, висловив також Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Хав’єр Солана. За його словами, нинішня фінансова криза в Україні стосується не лише цієї країни, а може мати ширші наслідки, зокрема негативний вплив на Євросоюз.


 


Сьогодні міністри закордонних справ ЄС розглянуть пропозиції щодо можливих ініціатив з допомоги Україні. Згодом обсяги фінансової допомоги обговорять також міністри фінансів.


 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3854. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект