НОВИНИ

28.04.2009 | Ющенко наносить візит у відповідь
За матеріалами - Української правди, офіційного сайту Президента України

Президент Віктор Ющенко 28-29 квітня здійснить офіційний візит до Угорщини.


У рамках візиту заплановано низку зустрічей президента України з керівництвом Угорщини, повідомляє сайт президента.


Як повідомила напередодні прес-секретар президента Ірина Ванникова, цей дводенний візит Ющенко здійснює у відповідь на державний візит президента Угорщини Ласло Шойома в Україну у липні 2008 року.


 


За її словами, візит спрямований на підтримку високої динаміки українсько-угорського політичного діалогу, який у 2006-2008 роках відбувався у конструктивному і добросусідському дусі та був зосереджений на питаннях, пов'язаних із підтримкою європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також співпрацею в енергетичній та транспортній сферах.


Метою візиту Ющенка до Угорщини є поглиблення всебічного співробітництва у сферах, що становлять першочерговий інтерес сторін: культурно-гуманітарна співпраця, економіка, енергетика, розвиток транспортної інфраструктури як на спільному кордоні, так і в рамках розбудови П'ятого європейського транспортного коридору, екологічна безпека, захист довкілля Карпат, а також забезпечення активної підтримки Угорщиною європейської та євроатлантичної інтеграції України.


Програмою візиту передбачено переговори Ющенка з Ласло Шойомом, зустрічі з головою Державних Зборів Угорщини пані Каталін Сілі та прем'єр-міністром Угорщини Гордоном Байнаї, урочисте відкриття у Будапешті пам'ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні, зустріч президента України з представниками української громади в Угорщині тощо.


Також під час візиту планується підписати низку двосторонніх угод.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект