НОВИНИ

24.04.2009 | Чи далеко до кінця кризи
Джерело - УНІАН, Reuters

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Канн вважає, що світу ще доведеться пережити "довгі місяці" до завершення економічної кризи.
"Незважаючи на позитивні і негативні сигнали, ми вважаємо, що до завершення кризи ще далеко", - заявив Стросс-Канн під час прес-конференції.


За словами глави МВФ, "скрутний економічний стан триватиме довгі місяці" незважаючи на деякі ознаки економічної стабільності, що з`явилися в результаті вжитих антикризових заходів.


Водночас, Стросс-Канн в черговий раз підтвердив, що МВФ прогнозує оздоровлення економіки в "першому семестрі" наступного року.


У середині квітня Стросс-Канн вже робив заяви про те, що відновлення економіки після кризи може початися в першій половині 2010 року. За його словами, для того, щоб відновлення стало можливим, необхідні рішучі дії в трьох напрямах: стабілізація фінансового сектора, продовження держпідтримки економіки і підтримка ринків, що розвиваються.


Раніше на цьому тижні була опублікована доповідь МВФ з питань глобальної стабільності. У документі мовилося, що, за прогнозами Фонду, в поточному році в умовах кризи глобальна економіка може "знецінитися" приблизно на чотири трильйони доларів, а дві третини об`єму списань припаде на банківський сектор.


 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект