НОВИНИ

01.12.2004 | Буш сподівається почути волю народу України
Джерело - Українська служба ВВС

Американський президент Буш закликав до мирного врегулювання виборчої кризи в Україні, яке б відповідало волі українського народу.Ця заява пролунала під час візиту пана Буша до Канади на спільній прес-конференції президента США і прем'єр-міністра Канади Пола Мартіна.


Джордж Буш повідомив, що в телефонній розмові з польським президентом Квасьнєвським подякував йому за посередництво у врегулюванні української кризи і висловив надію на те, що вже невдовзі воля українського народу буде відома.


Президент Буш, який має теплі особисті відносини з російським керівником Путіним, відмовився коментувати заяви Кремля щодо українських виборів.


Як каже президент фонду США-Україна Надя Макконнелл, це для американського президента непросте питання з огляду на те, що Владімір Путін відкрито підтримував на українських виборах Віктора Януковича.


Надя Макконнелл:"Це виявилося проблематичним, на мою думку, для Заходу в цілому. Адже це не вперше Україна опиняється в центрі відносин Заходу і Росії. Тому, звісно, це ускладнює становище, але нам зараз важливо стати на захист тих принципів, які ми сповідуємо."


Водночас прем'єр-міністр Канади Пол Мартін, коментуючи заяви пана Путіна, зазначив, що вибори в Україні мають бути вільні від втручання з-за кордону, а це, додав він, стосується і Росії.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект