НОВИНИ

24.04.2009 | Послом Словаччини в Україні став екс-віце-прем'єр Павол Гамжік
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки (СР) в Україні став Павол Гамжік. Вірчі грамоти новому словацькому послові в Україні вручив сьогодні у Братиславі президент СР Іван Гашпарович.


 


 


Під час церемонії вручення глава словацької держави підкреслив, що Павол Гамжік повинен "багато зробити, щоб СР допомогла Україні". Іван Гашпарович наголосив на тому, що "Словаччина прагне домогтися, щоб Україна увійшла до ЄС, до Альянсу".


У свою чергу, Павол Гамжік висловив бажання допомагати Україні, яка має намір стати державою-членом ЄС. "Там є широкий простір з поглиблення економічних зв'язків", - сказав він, заявивши про намір допомогти Україні також і в практиці утвердження стандартів, які діють у Словаччині. Водночас дипломат підкреслив, що і надалі важливою функцією посольства Словаччини у Києві залишається бути контактною установою у зв'язках із Північноатлантичним альянсом.


За фахом 55-річний Павол Гамжік - юрист. Працював у МЗС Чехословаччини в Празі, консулом у посольстві Чехословаччини у Королівстві Данія. У 1989-1991 роках навчався у Дипломатичній академії в Москві. Упродовж 1994-1996 років був Надзвичайним і Повноважним послом СР у ФРН. У 1996-1997 роках - міністром закордонних справ Словаччини. У 1998-2001 - віце-прем'єром СР з питань європейської інтеграції. Обирався депутатом словацького парламенту. В останні роки займався підприємництвом. Добре володіє німецькою, англійською та російською мовами, а також спілкується французькою, угорською і данською.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект