НОВИНИ

24.04.2009 | Економісти прогнозують скорочення ВВП Німеччини на 6% і зростання безробіття в країні до 5 мільйонів осіб
Джерело - УКРІНФОРМ

Експерти очікують скорочення валового внутрішнього продукту (ВВП) Німеччини у 2009 році на 6 відсотків і збільшення безробіття в країні у 2010 році до 5 млн осіб. Такі песимістичні прогнози оприлюднили сьогодні на прес-конференції у Берліні представники провідних економічних інститутів країни.На думку спеціалістів, офіційний прогноз уряду ФРН щодо скорочення ВВП у цьому році на 2,25 відсотка не відповідає реальності. За прогнозами експертів, варто очікувати скорочення щонайменше на 6 відсотків, що стане найбільшим обвалом німецької економіки за всю історію існування Федеративної Республіки. Однак і наступного року істотного поліпшення ситуації не очікується. На думку економістів, обсяг ВВП Німеччини до 2013 року навряд чи досягне рівня 2008 року.


Економічна рецесія негативно позначиться на ринку праці ФРН. Якщо зараз у країні нараховується близько 3,6 млн безробітних, то наступного року економісти прогнозують їхнє збільшення до 5 млн.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6903. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект