НОВИНИ

24.04.2009 | Україна і ЄС можуть завершити роботу над Угодою про асоціацію до кінця року - Єврокомісар Беніта Ферреро-Вальднер
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Україна і ЄС досягли дуже доброго прогресу в переговорах з Угоди про асоціацію і можуть завершити цю роботу вже до кінця поточного року, якщо не виникатимуть політичні перешкоди. Про це під час прес-конференції у Брюсселі заявила Єврокомісар з питань зовнішніх відносин та Європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер.Єврокомісар пояснила, що робота над значною частиною документу попередньо завершена, і тепер сторони фокусують увагу на ряді складних технічних питань, переговорах з утворення глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, що розпочалися дещо пізніше (умовою було повне входження України до Світової організації торгівлі), роботі над окремими напрямами секторальної співпраці (сільське господарство, промислове виробництво, сфера послуг, банківська сфера та інші).


"Я не можу зараз напевно сказати, коли ми завершимо, але я думаю, що швидкість, з якою ми просуваємось, є дуже доброю. Якщо з політичних причин цей процес не буде уповільнений, сподіватимемося, що до кінця року завершимо цю роботу над Угодою", - заявила Єврокомісар, відповідаючи на запитання журналістів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект