НОВИНИ

23.04.2009 | США готуються до смерті Фіделя Кастро
За матеріалами - УНІАН

США повинні бути готові до закінчення нинішнього режиму на Кубі, якому вже півстоліття, вважає Держсекретар США Хілларі Клінтон.


"Цей режим закінчується, і США повинні бути готові до того, що режим Кастро кінчиться", - сказала Клінтон під час виступу на засіданні комітету із зовнішньої політики Палати представників Конгресу.


Вона сказала, що підготовка до цього включає переговори з кубинською владою.


"Наше завдання - це вільна незалежна демократія, яка дасть кубинським громадянам ті самі права й можливості, які мають їх родичі, живучи в США", - цитує РІА "Новости".


Вона нагадала, що президент не може особисто зняти всі існуючі обмеження на співпрацю США з Кубою і що для цього необхідні відповідні рішення Конгресу. У зв`язку з цим держсекретар звернулася до парламентаріїв із закликом допомогти адміністрації президента в питаннях, пов`язаних з Кубою.


Нещодавно Білий Дім оголосив про рішення Барака Обами скасувати обмеження на поїздки та грошові перекази на Кубу для кубинців, які живуть у США і мають родичів на острові. Крім того, була знята заборона на діяльність американських телекомунікаційних компаній на Кубі.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект