НОВИНИ

22.04.2009 | Молдавська опозиція вирішила продовжити боротьбу
За матеріалами - "Інтерфакс-Україна", Ураїнська правда

Молдавська опозиція опротестувала в Апеляційній палаті рішення Центральної виборчої комісії про затвердження результатів виборів у парламент.Про це заявив голова Ліберальної партії Міхай Гімпу.


"Центвиборчком не врахував представлені опозиційними партіями матеріали, що свідчать про масові фальсифікації при формуванні списків виборців", - сказав він на прес-конференції в середу.


За його словами, "Центвиборчком навмисно дав хід ініціативі Партії комуністів про перерахування голосів на виборах, щоб відвернути увагу громадськості від реальних проблем".


"Сталося те, що і припускали демократи. Ми ніколи не брали під сумнів те, що бюлетені, віддані за Партію комуністів, реально існують, вони були кинуті в скрині для голосування. Питання в тому, як ці бюлетені опинилися в скринях. Тому ми і наполягаємо на ретельному аналізі списків виборців", - сказав Гімпу.


Конституційний суд Молдавії на спеціальному засіданні в середу почне розгляд питання про затвердження результатів парламентських виборів, які відбулися 5 квітня.


Не виключено, що КСМ може відкласти ухвалення рішення щодо затвердження результатів виборів, щоб проаналізувати представлені опозицією матеріали, а також дочекатися розгляду протесту опозиційних партій у судових інстанціях - Апеляційних і Вищої судової палатах Молдавії.


Як повідомлялося, напередодні Центральна виборча комісія передала в КС підсумкові протоколи результатів виборів 5 квітня, у тому числі протоколи з результатами перерахування голосів, яке відбулося 15 квітня.


Після перерахування голосів Партія комуністів одержала 60 з 101 мандата в новий парламент Молдавії, Ліберальна і Ліберально-демократична партії - по 15 мандатів, Альянс "Наша Молдова" - 11 мандатів.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект