НОВИНИ

22.04.2009 | Візит українських журналістів до штаб-квартири НАТО
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Члени делегації України прослухали брифінги та взяли участь у дискусіях з таких актуальних питань діяльності НАТО та відносин Альянсу з Україною як, зокрема, сучасний порядок денний НАТО після ювілейного саміту Альянсу, євроатлантичні устремління України у контексті рішень Бухарестського саміту, поточні операції та місії НАТО, відносини Росія-НАТО тощо.

 


Відбулася також зустріч з Главою Місії України при НАТО. У ході  зустрічі Посол України поінформував про роботу та головні завдання, що стоять на сьогодні перед дипломатичним представництвом України при НАТО, пріоритетні напрями співробітництва Україна-НАТО на найближчу перспективу тощо. Відбувся також обмін думками щодо шляхів активізації інформаційної роботи щодо НАТО в Україні.


Під час перебування у штабі Верховного головнокомандувача об’єднаних сил НАТО в Європі українська делегація ознайомилась з діяльністю командування НАТО з операцій, а також відвідала Координаційний центр партнерства.


До складу української делегації увійшли редактори та провідні журналісти ЗМІ Херсону, Чернігова, Івано-Франківська, Сум, Рівного, Кіровограду, Житомиру, Харкова, Львова та Києва.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7465. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект