НОВИНИ

22.04.2009 | ЄС різко засудив заяви іранського президента
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Керівництво Європейського союзу піддало критиці заяви іранського президента, які він зробив на конференції ООН з питань расизму. Незважаючи на це, більшість країн ЄС вирішили продовжити участь у заході.  Махмуд Ахмадінеджад

Європейський Союз рішуче відкидає усі звинувачення  президента Ахмадінеджада на адресу Ізраїлю, а також закиди, що ця держава використовує расистську тактику проти палестинців. Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій Чехією, котра нині головує в ЄС. 


Чеська делегація також взагалі припинила участь у конференції, приєднавшись до лав  інших  держав, котрі  ще від початку відмовлялися брати участь у заході. Зокрема, Німеччина, Італія, Польща та Нідерланди одразу обґрунтували свою  неучасть у конференції ООН проти расизму тим, що заплановано виступ президента Ірану Ахмадінеджада, а  його переконання є відомими. 


Водночас іще 22 держави Європейського Союзу  вирішили залишилися на конференції ООН проти расизму у Женеві. Міністр закордонних справ Франції - країни, що теж не відмовилася від подальшої участі у заході, оголосив, що незважаючи на прикрий випадок із іранським президентом, конференція є важливим заходом. За словами Бернара Кушнера, заключна декларація, робота над якою тривала протягом років, містить усі побажання країн-членів ООН. Хоча згадку про боротьбу із дискримінацією представників сексуальних меншин включити до документу не вдалося.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 279. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект