НОВИНИ

22.04.2009 | Міжнародна конференція "Транскордонне співробітництво на нових східних кордонах ЄС" пройшла в Ужгороді
Джерело - УКРІНФОРМ "Україна-євроінтеграція"

Транскордонне співробітництво на нових східних кордонах ЄС- така тема міжнародної конференції, проведеної в Ужгороді регіональною філією Національного інституту стратегічних досліджень за підтримки Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.


У конференції взяли участь авторитетні експерти з України, Угорщини та Словаччини, дипломати, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, Карпатського єврорегіону, громадських організацій, депутати, журналісти.


Особливу увагу учасники зібрання приділили потребі в концептуальних змінах у системі транскордонного співробітництва з огляду на запровадження нових інструментів "Східного партнерства", перспективам розвитку транскордонного співробітництва України та ЄС, системним проблемам тощо.


Багато виступаючих посилалися на досвід взаємовигідного прикордонного співробітництва Закарпаття, розташованого на стику рубежів України і чотирьох держав ЄС - Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини. Транскордонна співпраця закарпатців із зарубіжними сусідами сприяє і розвитку співробітництва між згаданими державами в цілому.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект