НОВИНИ

21.04.2009 | Україна має унікальні можливості щодо стратегічних авіаперевезень - голова Військового комітету НАТО
Джерело - УКРІНФОРМ "Україна-НАТО"

Україна має визначні можливості щодо співпраці з Альянсом у сфері авіаційних військово-транспортних перевезень. Про це заявив голова військового комітету НАТО адмірал Джампаоло Ді Паоло під час спільної прес-конференції з начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України Сергієм Кириченком.


Адмірал Джампаоло Ді Паоло відзначив, що Україна "мабуть, єдина країна у світі, яка має такі унікальні можливості щодо стратегічних авіаційних військово-транспортних перевезень".


У свою чергу, генерал армії України Сергій Кириченко відзначив, що Збройні Сили України вже приступили до практичної підготовки визначених підрозділів для участі у Силах негайного реагування НАТО. Згідно з політичним рішенням керівництва країни, Збройні Сили України визначилися з підрозділами, які візьмуть безпосередню участь у Силах негайного реагування НАТО. Це підрозділи радіаційного, хімічного і біологічного захисту та військово-транспортна авіація, повідомив С. Кириченко. Він також додав, що терміном їх повної готовності визначено 2011 - 2012 роки, але вже до кінця нинішнього року ці підрозділи складуть перший етап оцінки готовності до виконання завдань у складі Сил негайного реагування Альянсу.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект