НОВИНИ

21.04.2009 | Міжнародні військові навчання "Регіональна відповідь-2009" проходять у Баку в рамках партнерства Азербайджану з НАТО
Джерело - УКРІНФОРМ

Міжнародні військові навчання "Регіональна відповідь-2009" в рамках програми НАТО "Партнерство заради миру" проходять у Баку, йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони Азербайджану.


 За сценарієм багатонаціональних миротворчих операцій, триденні штабні і п'ятиденні польові навчання йдуть на рівні взводу і роти починаючи з суботи. Учасники навчань відпрацьовують, зокрема, перевірку контрольно-пропускних пунктів, бойове розгортання, організацію забезпечення.


"Навчання, які пройдуть до 26 квітня, проводяться з метою внесення вкладу у заходи, які плануються в рамках Плану діяльності індивідуального партнерства Азербайджану з НАТО, яке регулює співробітництво НАТО - Азербайджан", - говориться в документі.


На відкритті навчань виступив командуючий Сухопутними силами США в Європі. Він відзначив успішну участь азербайджанських миротворців у забезпеченні безпеки в рамках співробітництва з НАТО.


Як учасники і спостерігачі на навчання запрошені представники збройних сил США, Болгарії, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Казахстану, Польщі, Росії, Румунії, Туреччини і України, відзначається у повідомленні.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект