НОВИНИ

21.04.2009 | Від навчань НАТО в Грузії відмовилися три країни
Джерело - Korespondent.net

Казахстан, Естонія і Латвія прийняли рішення відмовитися від навчань НАТО Cooperative Longbow 09/Cooperative Lancer 09, які відбуватимуться із 6 травня по 1 червня на території Грузії.

Як повідомляється, Латвія мотивувала відмову тим, що зараз "ситуація не така, щоб додатково посилати людей" для навчань.


Керівник бюро міністра оборони Айріс Ріквейліс наголосив, що фінансова ситуація в країні не є причиною для відмови від участі в маневрах.


У свою чергу, Казахстан і Естонія свої рішення поки не пояснили.


За даними Regnum, планувалося, що всього у навчаннях візьмуть участь близько 1300 військовослужбовців з 19 країн НАТО і партнерів альянсу. НАТО обіцяє, що навчання будуть проводитися без застосування зброї та військової техніки.


Як повідомлялося, військові навчання НАТО, заплановані на 6 травня - 1 червня, викликали різке невдоволення російського керівництва.


Раніше, 1 7 квітня, президент Росії Дмитро Медведєв назвав рішення НАТО щодо проведення військових навчань у Грузії, запланованих на травень цього року, неправильним і небезпечним.


У свою чергу, Росія закликала НАТО відкласти, або зовсім скасувати військові навчання в Грузії, оскільки вони можуть зірвати процес відновлення повноцінних відносин Росії та Північноатлантичного альянсу.


Представники НАТО у відповідь запропонували Росії приєднатися до військових навчань у Грузії.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3393. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект